Çok Havalı Oldu ama, "Isparta' da işimizi en iyi yapan, en iyi takip eden ve maddi, manevi anlamda gözle görülebilir kazanç sağlayan Web Tasarım ve Yazılım Firması" yız ...

Lowa Bilişim, 2005 yılından bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu da rakiplerin farklılaşmasını sağlamıştır. Her biri kendi dalında uzmanlaşan her departmanda Mühendis, Programcı, Grafiker ve İnsan Kaynakları kadromuz ile Isparta ve çevre illere hizmet veren Limited Şirketiyiz.

Web Tasarım İşi Tamam, Ya Sonra?

Arama motoru pazarlama departmanımız ise, yapım işi bitmiş internet sitelerinin arama motorlarındaki başarısını arttırmak için, Adwords ve SEO konularında destek vermektedir. Sosyal Medya Departmanımız bitmiş internet sitelerinin sosyal mecralardaki tanınırlığını arttırmak ve sosyal medya iletişimini planlayıp yönetmektedir. 

Uzun Lafın Kısası... 

Sizde sanal mecralarda bir proje peşindeyseniz, bütünleşik bir dijital pazarlama planına ihtiyacınız varsa, amca dayı yeğenle bu iş olmayacak diyorsanız, kaliteli işlerin de ucuz olmayacağını anladıysanız demek isterdik fakat çok pahalı işler yapmayarak sizi de düşünüyoruz, sizle tanışmaya can atıyoruz :)

Bizi "Daha Yakından Tanıyın"  veya "Hemen İrtibata Geçin"
 

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ
 

HER PROJEYİ ALMIYORUZ

Lowa, her web projesini üstlenmez. Müşteri tarafından, yeterince hazırlık yapılmamış, yeterince bütçe ayrılmamış, yanlış projelendirilmiş projeleri üstlenmez.

PROJENİZİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ, 

Bir web sitesii ne kadar açık, anlaşılır, hatasız , kullanımı kolay, yönetmesi kolay ve kaliteli bir görünüme sahip olursa siteyi ziyaret edenlerde bıraktığı izlerin de o kadar etkili olduğunun farkında olarak projeleri hazırlıyoruz.

KAZANDIRAN PROJELER ÜRETİYORUZ

Biz sadece tasarım ajansı değiliz ! Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı oranı yüksek projeler üreterek müşterimize hem maddi hem manevi kazançları gözle görülür seviyede kazandırmaktır.

ÜCRETSİZ DEMO YAPMIYORUZ

Lowa, hiçbir şart ve koşulda ücretsiz demo (proje başlangıç ücreti verilen işlemler hariç) yapmaz. Bu tür taleplerin sektörü olumsuz etkileyen bir emek hırsızlığı olduğuna inanır. 

AÇIK İLETİŞİME İNANIYORUZ

Lowa, üstlendiği projeleri kendi işi gibi benimser ve proje bitimine dek, iyi niyetli gayret ve zamanında sonuçlandırır. Proje süresince çıkabilecek problemleri müşterileri ile açık iletişim ve dürüstlükle paylaşır. 

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Lowa, proje bitiminde müşterisi ile yollarını asla ayırmaz. Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar..