Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Bir kurumun temel tasarım adımı (kurum kimliği) logosu ve renkleridir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler, işletmenizle ilgili olumlu bir ilk intibayı uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi, araç giydirme, ürün ambalajı vb...) kullanılacağından, çok önemlidir.

Şirketiniz ya da internet girişiminiz için yeni bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa, Lowa kurum kimliği oluşturma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Lowa öncelikle sektörünüxü ve firmanızı tanıyacak ve size uygun konsepti belirleyecektir. Akabinde renk seçimi ve logo tasarımı yapılacaktır. Tasarım konsepti onayının ardından, tüm dökümanlara uygulama yapılacak ve son adımda da kurum kimliği kitapcığınız oluşturulacaktır.

Bu hizmet kapsamında logo tasarımı, kurumsal kimlik kitapcığı, falliyet raporları ve benzeri kurum içi dökümanların tasarımı (antetli kağıt, zarf vb..) araç giydirme, promosyon ürünleri tasarım hizmetlerini kapsayabilir. İşte bu sebeple kurumsal kimlik tasarımı ve logo tasarımı firmalar için hayati önem taşır.